Streda 24.07.2024
Dnes má meniny 
Vladimír
°C
03.07.2024 01:05

Mesto aj tento rok preplatí dopravu autobusom na okolité kúpaliská


Ilustračná snímka, zdroj: Záhorí.sk


Mesto Holíč (okres Skalica) aj tento rok preplatí svojim obyvateľom náklady na dopravu autobusom na kúpaliská v Hodoníne a Zlatníckej doline. Dôvodom je chýbajúce miestne kúpalisko. Radnica o tom informovala na svojom webe.


"Úhradu nákladov na cestovné si budú môcť návštevníci kúpaliska uplatniť na základe žiadosti, ktorú môžu spolu s potrebnými dokladmi predložiť v septembri 2024," uvádza samospráva. Úhrada sa týka len cestovných nákladov na spoplatnenú hromadnú dopravu, vstupenky na kúpalisko sa nepreplácajú.         

Žiadosť o úhradu cestovných lístkov si možno stiahnuť z webovej stránky mesta alebo osobne vyzdvihnúť v pokladnici mestského úradu či v kancelárii turistického informačného centra. O preplatenie cestovných lístkov môže požiadať len obyvateľ mesta Holíč.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
04.04.2018
Mesto rozdelilo účelové dotácie, uvoľnilo na ne 125-tis. eur
Mesto Holíč rozdelilo dotáciu na podporu činnosti záujmových a športových organizácií v meste vo výške 125-tis. eur. Oproti minulému roku sa účelové dotácie zvýšili o 27-tis. eur.
viac
06.01.2019
Prioritou primátora Zdenka Čambala bude nielen kúpalisko, kultúrny dom a zámok
Podľa staronového primátora Holíča Zdenka Čambala, ktorý v decembri 2018 začal svoje štvrté funkčné obdobie, prioritou v nastávajúcom štvorročnom období je aj kúpalisko a kultúrny stánok.
viac
18.02.2019
Záhorie s Moravou spojí nová cyklotrasa, mala by mať dĺžku 47 kilometrov
V uplynulom týždni sa uskutočnilo stretnutie zástupcov Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), samospráv regiónu Záhorie a spracovateľov štúdie uskutočniteľnosti Moravskej cyklotrasy. Informovala o tom vedúca oddelenia regionálneho rozvoja a dotačnej politiky Mestského úradu (MsÚ) v Holíči Katarína
viac
23.10.2019
V Holíči na zámku celý týždeň straší, na svoje si prídu mladší aj starší
Desiaty ročník podujatia Strašidlá na Holíčskom zámku, ktoré organizuje mesto Holíč, začal v pondelok (21. 10.) a potrvá do piatka 25. októbra.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %