Štvrtok 18.04.2024
Dnes má meniny 
Valér
°C
17.12.2017 04:49

Mesto vyhlásilo vianočnú súťaž o naj fotografiu a video z Popradu


Výrez z vizuálu súťaže.


Mesto Poprad pripravilo pre všetkých fanúšikov sociálnej siete Instagram fotografickú súťaž spojenú s Vianocami.


Cieľom súťaže je dať všetkým Popradčanom i návštevníkom mesta príležitosť podeliť sa o originálne zábery z Popradu v čase vianočných sviatkov a vytvoriť tak najväčšiu galériu fotografií a videí popradských Vianoc vo virtuálnom priestore.

„Na jednej strane chceme domácich motivovať k tomu, aby poslali odkaz do sveta zo svojho mesta aj s posolstvom, ktoré mu dá vlastný, osobný príbeh. Na strane druhej budeme radi, ak sa do súťaže zapoja aj cezpoľní a uvidíme, ako vnímajú vianočný Poprad oni,“ uviedol primátor Popradu Jozef Švagerko.

Do súťaže sa môžu ľudia zapojiť tak, že na svojom instagramovom profile uverejnia vianočnú fotografiu (video) z mesta Poprad, pridajú súťažné hashtagy #poprad a #popradskevianoce a adresujú ju (označia profil) @mestopoprad.

„V súvislosti so súťažou vznikol vizuál s hashtagom #popradskevianoce sú najkrajšie, ktorý bude sprevádzať propagačnú kampaň a bude zároveň leitmotívom tohtoročných Vianoc v Poprade. Vizuál sa už objavil na webovom sídle mesta Poprad a jeho stránkach resp. profiloch na sociálnych sieťach Facebook, Twitter a Instagram. Súčasťou uvedenej kampane budú aj printové vizuály umiestnené v uliciach mesta,“ uviedol Marián Galajda.

Detailné súťažné podmienky sú uvedené na webovom sídle mesta Poprad: https://www.poprad.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=147866

Autor: (MsÚ)


komentáre
SHOW ALL
podobné
24.03.2017
O zlatú guľôčku 2017
Regionálna nesúťažná prehliadka detských sólistov spevákov.
viac
10.05.2017
Do súťaže Slovak Press Photo sa môžu prihlásiť amatéri i profesionálni fotografi
Úroveň súťaže sa z roka na rok zvyšuje a počet prác, ktoré sú vyradené v prvom kole pre nedostatočnú kvalitu, je stále nižší.
viac
19.05.2017
Fotomaratón Martin 2017
Opäť po roku sa záujemcovia o fotografiu a súťaženie môžu tešiť na ďalší, v poradí už piaty ročník podujatia s názvom Fotomaratón Martin 2017. Účastníci budú vítaní 27. mája 2017 o 10. hodine v klubových priestoroch Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine.
viac
04.10.2017
Ministerstvo spustilo pilotný ročník súťaže ENVIROMESTO 2017
Ministerstvo životného prostredia SR pripravilo pre environmentálne aktívne mestá súťaž ENVIROMESTO 2017, ktorá bude prebiehať v jesenných mesiacoch.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.06 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.10 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.84 %