Sobota 15.06.2024
Dnes má meniny 
Vít
°C
04.03.2024 11:10

Mestské kompostovisko v Dubnici nad Váhom otvoria skôr


Snímka zdroj: TSM Dubnica nad Váhom


Mestské kompostovisko v Dubnici nad Váhom otvorí samospráva skôr. Umožnilo jej to priaznivé počasie. Obyvateľom tak bude k dispozícii už od polovice marca. Informovala o tom Mária Škvarová zo sekretariátu primátora mesta.


"Samospráva sa na uvedenom skoršom sprístupnení kompostoviska dohodla s technickými službami mesta. Týmto krokom chcú spoločne vyjsť v ústrety obyvateľom, ktorí vďaka priaznivému počasiu začali práce v záhradkách o čosi skôr," uviedla Škvarová.         

Mestské kompostovisko tak bude pre obyvateľov podľa nej k dispozícii od 15. marca.         

Kompostovisko sa nachádza na Ulici športovcov, otvorené bude od pondelka do piatka od 10.00 h do 17.00 h a v sobotu od 8.00 h do 12.00 h. Obyvatelia naň môžu nosiť len komunálny odpad zo záhrad a mestskej zelene.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
26.09.2019
Folklórny súbor Mladosť oslávil polstoročnicu
Vo veľkej sále Domu kultúry v Dubnici nad Váhom sa v piatok 20. septembra po celý večer rozliehali folklórne tóny. Dôvodom bol slávnostný program s názvom Zlatá Mladosť pri príležitosti 50. výročia založenia súboru.
viac
06.05.2020
Samospráva pokračuje v rekonštrukcii žľabov v mestskom parku
Po minuloročnej rekonštrukcii šiestich odvodňovacích žľabov v historickom mestskom Parku J. B. Magina v Dubnici nad Váhom pokračuje samospráva aj tento rok v ich rekonštrukcii a výmene. V najbližších týždňoch opraví ďalších päť žľabov.
viac
06.06.2020
Novým systémom verejného obstarávania mesto ušetrí státisíce eur
Vedenie mesta Dubnica nad Váhom chce tovary a služby obstarávať transparentne, no najmä hospodárne. Na radnici preto vzniká samostatné oddelenie verejného obstarávania, ktoré všetky obstarávania centralizuje na jedno miesto.
viac
27.05.2021
Dubnica získala na výstavbu cyklotrasy viac ako 824-tisíc eur
Nový cyklistický chodník s dĺžkou 2,9 km prepojí mesto Dubnica nad Váhom napojením zo Štúrovej ulice s mestskou časťou Prejta bezpečným aj atraktívnym spôsobom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.17 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.69 %