Pondelok 20.05.2024
Dnes má meniny 
Bernard
°C
23.04.2024 11:10

Partnerstvo ZMOS s WEBY GROUP, s. r. o., potvrdili aj zmluvou o spolupráci


Snímka z podpisu zmluvy ZMOS s WEBY GROUP, s.r.o.


Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik a Miloš Šablatúra, konateľ WEBY GROUP, s.r.o., podpísali zmluvu o spolupráci.


„Zvolenská spoločnosť WEBY GROUP, s.r.o. je dlhoročným partnerom ZMOS. Prevádzkuje našu internetovú stránku, jej administratívny systém či e-maily. Dlhoročné partnerstvo sme teraz pretavili aj do podpisu zmluvy o spolupráci. Môžem prezradiť, že vďaka našej intenzívnej spolupráci bude internetová stránka ZMOS-u ešte v prvom polroku tohto roka v úplne novom šate,“ informoval predseda ZMOS Jozef Božik.

 

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
28.05.2016
Kraj vypracoval novú stratégiu zahraničných vzťahov
Nitriansky samosprávny kraj (NSK) chce v nasledujúcich rokoch posilniť svoju spoluprácu so zahraničnými regiónmi. Tá by mala pomôcť samotnému kraju, ale aj jednotlivým obciam a inštitúciám pri ich rozvoji a realizácii rôznych cezhraničných projektov.
viac
04.04.2018
VÚB už tretí rok finančným partnerom ZMOS
VÚB a ZMOS podpísali Zmluvu o spolupráci a partnerstve, ktorá potvrdzuje záujem banky o ešte užšiu spoluprácu so samosprávami a jej smerovanie na ďalšie zintenzívnenie a rozšírenie spolupráce s mestami, obcami a ich organizáciami pri financovaní a poskytovaní ďalších bankových služieb.
viac
26.07.2021
VÚB banka a ZMOS vstúpili do šiesteho roku spolupráce
VÚB banka a Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) opäť podpísali Zmluvu o spolupráci a partnerstve a potvrdili tak túto výnimočnú kooperáciu už šiesty rok po sebe.
viac
01.02.2024
Sociálni partneri ZMOS a RÚZ o spolupráci v Aliancii sektorových rád
Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik sa stretol s generálnym sekretárom Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ) Martinom Hoštákom k témam sociálneho dialógu, spolupráci v rámci novozriadenej Aliancie sektorových rád a k ďalším spoločným témam spolupráce.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.13 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.71 %