
10. Decembra 2020 Odpady
Z mestských lokalít odstránili vyše 200 ton nelegálneho odpadu
Dodala, že v Hlbokom mesto v rámci eurofondového projektu vybudovalo päť kontajnerových stojísk. „Pribudlo tu aj päť veľkokapacitných kontajnerov. Projekt doplnili dve otočné a dve stacionárne kamery,” konkretizovala Čapčíková.
Čítaj ďalej
















