
25. Januára 2021 Samospráva
R. Rybníček: Primátori krajských miest chcú pomôcť s vakcináciou
„Chceli by sme pomôcť štátu zriaďovať vakcinačné centrá, zatiaľ v krajských mestách. Ak to bude možné, chceli by sme to urobiť ešte vo februári. A potom postupne v ďalších mestách,” povedal trenčiansky primátor. Rybníček je presvedčený, že samospráva musí štátu vo vakcinovaní pomôcť.
Čítaj ďalej















