
28. Decembra 2020 Samospráva
Samospráva začala budovať denný stacionár
„Stavba má byť hotová niekedy v lete budúceho roka. Ak by sa nám to podarilo do augusta aj skolaudovať, tak možno požiadame i o dotáciu na fungovanie stacionára, ktorý chceme rozbehnúť na jeseň.
Čítaj ďalej















