
26. Októbra 2020 Samospráva
Majitelia kaviarní a gastroprevádzok môžu prevádzkovať terasy aj v zime
Radnica im zároveň odpustí poplatky za umiestnenie terás a sedení od 1. novembra. Ako o tom informoval hovorca mesta Vladimír Tomek, ide o opatrenia v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19.
Čítaj ďalej















