
31. Októbra 2020 Samospráva
S obcami sa bude dať od novembra komunikovať aj cez mobil
DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy (DEUS) totiž po dôkladnej príprave a následnom testovaní spúšťa mobilnú aplikáciu mID. „Vďaka nej budú môcť občania komunikovať s miestnou samosprávou a riešiť svoju agendu elektronicky aj bez toho, aby mali aktivovanú schránku na portáli slovensko.sk.
Čítaj ďalej















