
5. Júna 2020 Samospráva
MK SR zrušilo bezplatný vstup do múzeí a galérií každú prvú nedeľu v mesiaci
Týka sa to aj všetkých 18 špecializovaných múzeí Slovenského národného múzea (SNM), ktoré od 6. do 12. mája postupne znovuotvorili pre verejnosť svoje výstavy, expozície a postupne aj vonkajšie areály. „Veľmi nás teší návrat návštevníkov.
Čítaj ďalej















