
9. Júna 2020 Samospráva
Povinnosť v oblasti kyberbezpečnosti sa presúva na správcu systému
V praxi to znamená, že po dohode s Národným bezpečnostným úradom mestá a obce pripojené k Informačnému systému DCOM už nebudú povinne zasielať Národnému bezpečnostnému úradu vyplnený ISVS formulár za IS Dátové centrum obcí a miest, nakoľko tak DEUS urobil za nich.
Čítaj ďalej















