
9. Októbra 2019 Životné prostredie
V Podunajských Biskupiciach vysadili 200 nových stromov
TASR o tom informovala hovorkyňa mestskej časti Martina Frőhlich Činovská. „Naším cieľom je zabezpečiť pre mestskú časť do budúcnosti viac zelene,“ uviedol Zoltán Pék, starosta Podunajských Biskupíc.
Čítaj ďalej















