
30. Septembra 2019 Samospráva
Prístup k internetu môžu bezplatne využívať obyvatelia aj návštevníci
Dolnokubínsky primátor Ján Prílepok načrtol, že cieľom samosprávy bolo sprostredkovať pripojenie k wifi sieti v úplnom centre mesta. "Najmä cudzinci veľakrát nemajú predplatený roaming.
Čítaj ďalej















