
22. Júna 2019 Samospráva
Mesto postavilo v Prílepoch prvé ihrisko výlučne z vlastných zdrojov
Občania môžu ihrisko využívať celodenne na futbal, tenis, volejbal, nohejbal, ale aj ďalšie športy. Vďaka osvetleniu sa dá ihrisko využívať aj vo večerných hodinách. Nové ihrisko vyrástlo v mestskej časti Prílepy. Nachádza sa vedľa parku, v tesnej blízkosti budovy miestneho kultúrneho domu.
Čítaj ďalej















