
10. Januára 2019 Odpady
Mesto rozdá obyvateľom viac ako 2000 kompostérov
Ako informoval magistrát, občania všetkých mestských častí si už môžu kompostéry preberať bezplatne v areáli Službytu. Mesto začalo kompostéry vydávať ľuďom tesne pred Vianocami. Po prestávke počas sviatkov začalo opäť s ich distribúciou.
Čítaj ďalej















