
8. Januára 2019 Ekonomika
Záujemcovia o priestory v bývalom gymnáziu sa môžu hlásiť do 23. januára
Samosprávny kraj v spolupráci s občianskym združením Punkt, mestom Zvolen a Ateliérom 2021 totiž ponúka budovu na nové využitie, ktoré bude spĺňať aj verejnoprospešné zámery. Podľa manažérky projektu Ely Klementovej zámerom BBSK je roky nevyužívaný objekt revitalizovať a naplniť ho novými funkciami.
Čítaj ďalej














