
3. Októbra 2023 Samospráva
V Košiciach otvorili Festival múzeí na Slovensku
Otvorili ho v pondelok 2. októbra v košických Kasárňach/Kulturparku. Pre verejnosť je dostupný do 17.00 h. TASR o tom informoval Zväz múzeí na Slovensku (ZMS) s tým, že festival je jeho vrcholným podujatím. Podujatie sa po dlhšej dobe vrátilo do Košíc, potrvá do stredy (4. 10.).
Čítaj ďalej















