
25. Marca 2024 Samospráva
Mestskí policajti v Dubnici nad Váhom preukázali, že sú ľudia na svojom mieste
Nepríjemná udalosť sa stala v priestoroch polikliniky v Dubnici nad Váhom. Ako informoval náčelník mestskej polície Milan Turza, poškodenú okradol neznámy muž. „Odcudzil jej z kabelky mobilný telefón, peňaženku s finančnou hotovosťou 300 eur a dokladmi.
Čítaj ďalej















