
28. Februára 2023 Samospráva
V novom klientskom centre vybavili už viac ako 47 000 ľudí
Počas oficiálneho otvorenia pracoviska za účasti dočasne povereného ministra vnútra SR Romana Mikulca to v pondelok uviedla prednostka tamojšieho okresného úradu Mária Dudžáková. Najväčší záujem je podľa nej o agendu dokladov, nasledujú dopravný inšpektorát a kataster.
Čítaj ďalej















