
14. Decembra 2022 Samospráva
Betlehemské svetlo už žiari v paláci, prezidentka si ho prevzala od skautov
Slovenskí skauti už 33 rokov vždy pred Vianocami prinášajú do slovenských domácností, nemocníc či kostolov plamienok z Baziliky narodenia Pána v Betleheme. Hlava štátu sa za betlehemské svetlo poďakovala. Verí, že sa bude šíriť po celom Slovensku.
Čítaj ďalej















