Streda 24.07.2024
Dnes má meniny 
Vladimír
°C
08.03.2016 01:00

V Poľnom Kesove založili novú tradíciu - samoSPRÁVNY ples


Ples otvorili Close Harmony Friends a ich hlasy. (Foto: Natália Cintulová)


Od nápadu cez myšlienku po realizáciu. Aj tak by sa dalo opísať nevinné stretnutie so starostami nitrianskeho regiónu, na ktorom vznikol nápad zorganizovať ples pre zástupcov samosprávy.


Myšlienka bola od začiatku jasná - ples predstaviteľov samospráv, plný zábavy a príležitosť pomôcť tým, ktorí našu pomoc potrebujú. Úlohou bolo nájsť vhodný termín a dobrú kapelu. Kedže tohtoročná plesová sezóna bola skutočne „s krátkou drahou doletu“, stala sa táto úloha takmer výzvou, ale podarilo sa. Tak sa stalo, že 5. februára 2016 sa v Hoteli ThermalKesov v Poľnom Kesove stretli starostovia, zástupcovia prednostov, hlavných kontrolórov a viacerých spoločností z rôznych kútov Slovenska, skrátka, ľudia, ktorým je samospráva blízka.

 

V Obecných novinách 9-10/25016 na str 21.

Autor: Juraj Švarc


komentáre
SHOW ALL
podobné
19.07.2024
Historické a retro kočíky s retro-piknikom a výtvarníci v uliciach mesta
Trenčianske Teplice, obľúbená destinácia cestovného ruchu, sa pripravujú na IV. ročník jedinečnej prehliadky retro a historických kočíkov. Toto podujatie, ktoré sa uskutoční v sobotu 20. júla 2024, prináša tento rok novinku v podobe popoludňajšieho retro-pikniku v Kúpeľnom parku.
viac
19.07.2024
Prezident: Samosprávy môžu využiť pozemky od štátu v prospech občanov
Stáva sa, že o niektoré pozemky sa štát nevie zmysluplne postarať. Po novom ich bude môcť bezodplatne previesť na príslušné mesto alebo obec. Primátori a starostovia pritom najlepšie vedia, ako novonadobudnutý majetok využiť v prospech občanov.
viac
19.07.2024
Revitalizácia pešej zóny v Trenčíne sa predraží o viac ako pol milióna eur
Revitalizácia pešej zóny v Trenčíne ohraničenej ulicami Hviezdoslavova, Jaselská, Vajanského, Sládkovičova sa predraží o viac ako pol milióna eur. Dôvodom sú zvýšené náklady súvisiace s archeologickým výskumom.
viac
19.07.2024
ÚVZ: Deti a mládež - letné tábory a zotavovacie podujatia
Letná sezóna býva spájaná s účasťou detí na zotavovacích podujatiach, ku ktorým patria rôzne letné tábory a školy v prírode, ktorých trvanie je dlhšie ako štyri dni s účasťou najmenej piatich detí a mládeže do 18 rokov veku.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %