Sobota 15.12.2018
Dnes má meniny 
Ivica
0°C Bratislava
18.02.2018 08:45

Nájdi si prácu na zimáku – 2. ročník Veľtrhu kariéry a pracovných príležitostí


Pozvánka.


Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici (UMB) a UMB Hockey Team (univerzitný hokejový tí) pod záštitou rektora Vladimíra Hiadlovského v spolupráci s mestom Banská Bystrica organizujú podujatie Zo školy na zimák – Univerzitný deň pracovných príležitostí.


Dňa 27.  februára 2018 od 14.00 hod. sa zimný štadión zmení na veľtrh, kde si študenti Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a široká verejnosť môže nájsť prácu, brigádu či   stáž.

 Športový zážitok garantuje majstrovský zápas Európskej univerzitnej hokejovej ligy medzi UMB Hockey Team a HC MASARYK UNIVERSITY. Kvalitu veľtrhu a široké spektrum voľných pracovných pozícií garantuje 24 vystavovateľov rôzneho zamerania.

Tento rok prijalo pozvanie 14 vystavovateľov pôsobiacich v rámci Banskobystrického samosprávneho kraja a 10 vystavovateľov je priamo z Banskej Bystrice.

Hlavným partnerom podujatia je spoločnosť Amazon, ktorá ponúka pre vysokoškolákov široké spektrum stáží na Slovensku a v Česku. Prináša im tak možnosť naštartovať svoju kariéru v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti. V priestoroch štadióna prezentujú voľné pracovné miesta tri personálne agentúry, ktorých klientami sú nielen regionálne spoločnosti, ale aj zahraničné a nadnárodné spoločnosti otvárajúce dvere záujemcom o prácu aj v zahraničí.

Návštevníci veľtrhu majú možnosť nielen získať prehľad o ponuke voľných pracovných miest a o požiadavkách na obsadenie ponúkaných pozícii, ale aj priamo odovzdať svoj životopis do rúk jednotlivých vystavovateľov.

Podujatie Zo školy na zimák má aj tento rok benefičný charakter. Výťažok z dražby dresov hráčov univerzitného tímu bude venovaný združeniu Svetielko nádeje, ktoré Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici podporuje už druhý rok.

 Program podujatia:

14:00 – 17:00 prezentačné stánky firiem a neziskových organizácií

14:20 – 14:45 rozcvička hokejových tímov na ľadovej ploche

15:00 – 17:00 zápas

Autor: Ing. Dana Straková, marketingová komunikácia UMB


komentáre
SHOW ALL
podobné
23.10.2017
Zimný štadión v Banskej Bystrici bude opäť dejiskom netradičného podujatia
Už túto stredu sa uskutoční športovo-kultúrne podujatie organizované pod záštitou rektora Univerzity Mateja Bela doc. Ing. Vladimíra Hiadlovského, PhD., v spolupráci s univerzitným hokejovým tímom UMB Hockey Team a Radou študentov mesta Banská Bystrica – Zo školy na zimák.
viac
24.10.2017
IBM udelila Univerzite Mateja Bela grant na vedu a výskum
Spoločnosť IBM sa zapojí ešte intenzívnejšie do vedy a výskumu na slovenských univerzitách. Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici pridelila grant vo výške 25 tisíc amerických dolárov.
viac
18.09.2018
V mestských častiach vzniknú ďalšie parkovacie plochy
Tak ako vo všetkých krajských mestách na Slovensku, deficit parkovacích miest je viditeľný aj v Banskej Bystrici. Vedenie mesta sa preto venuje parkovacej politike systematicky od roku 2015.
viac
18.10.2018
Univerzitný deň kariéry 2018 (UDK)
Deviaty ročník veľtrhu pracovných príležitostí a kariérového poradenstva Univerzitný deň kariéry, ktorý je určený všetkým študentom a absolventom UMB v Banskej Bystrici.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.09 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.77 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.15 %