Sobota 22.02.2020
Dnes má meniny 
Etela
°C
10.10.2016 04:49

Národný týždeň podpory ekonomiky Slovenska


Logo Pýtajme si slovenské.


Už tretí rok budú mať mestá a obce Slovenska možnosť zapojiť sa do Národného týždňa na podporu ekonomiky Slovenska a informovať svojich obyvateľov o tejto kampani.


Kampaň vyzýva, aby počas Národného týždňa v termíne od 10. 10. do 16. 10. 2016 viac ako inokedy cielene nakupovali domáce výrobky a pýtali si v reštauráciach jedlá vyrobené zo slovenských surovín.

Každoročne sa do kampane „Pýtajme si slovenské“ aktívne zapája viac ako 1 200 000 obyvateľov Slovenska. Aj vďaka aktivitám ZMOS, ktorý je od založenia partnerom projektu Kvalita z našich regiónov a Pýtajme si slovenské.

V predchádzajúcich rokoch sa do tejto kampane zapojilo viac ako 90 miest a obcí Slovenska. Bude nás tento rok ešte viac?

Viac informácií nájdete na: www.pytajmesislovenske.sk

 

 

Autor: (ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
22.04.2016
Slováci recyklujú málo, zmeniť to má nový vzdelávací projekt
Slováci často nevedia, ako zužitkovať odpady či doceniť druhotné suroviny.
viac
07.06.2016
Práce na príprave Európskeho summitu regiónov a miest finišujú
Prípravy a organizačné práce v súvislosti so siedmym Európskym summitom regiónov a miest, ktorý sa bude v hlavnom meste konať 8. a 9. júla, pomaly finišujú. Na neformálnom stretnutí v pondelok 6. júna to uviedla riaditeľka Odboru stratégie, územného rozvoja a riadenia projektov BSK.
viac
15.09.2018
Tohtoročný Európsky týždeň mobility podporuje myšlienku kombinovanej dopravy
Európsky týždeň mobility (ETM) sa v tomto roku koná pod heslom: "Kombinuj a choď!" v dňoch 16. až 22. septembra. Cieľom tohtoročnej kampane je myšlienka podporiť výber rôznych druhov dopravy tak, aby sa bolo možné nimi dostať v meste do jeho rôznych častí.
viac
20.09.2018
Michal Sýkora: Kvalitu samosprávy ovplyvní aj predvolebná kampaň
Pred novembrovými komunálnymi voľbami nás čaká obdobie volebných kampaní, ktorých priebeh ovplyvní nielen výsledky volieb do orgánov miest a obcí, teda personálne obsadenie pozícií primátorov, starostov a zloženie zastupiteľstiev, ale aj samotnú kvalitu miestnej územnej samosprávy v ďalších rokoch.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.36 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.86 %