Utorok 25.06.2024
Dnes má meniny 
Olívia, Tadeáš
°C
19.10.2022 03:20

Samospráva otvorila dvere verejnosti, zoznámi sa s prácou úradu


Mestský úrad v Handlovej.


Samospráva Handlovej v stredu otvorila dvere verejnosti. Podujatím chce priblížiť najmä mladšej generácii prácu úradu i organizácií v meste. Informovala o tom hovorkyňa mesta Jana Paulínyová.


"Návštevníci sa budú môcť počas stredy zoznámiť s jednotlivými oddeleniami mestského úradu, porozprávať sa s predstaviteľmi mesta, zúčastniť sa obradov, ktoré sa na úrade konajú," načrtla Paulínyová.

Malý exkurz do samosprávy mesta pre stredoškolákov podľa nej pripravilo oddelenie komunikácie, popoludní si bude môcť verejnosť vypočuť prednášku na tému: ako sa chrániť vo virtuálnom svete, nenaletieť e-mailovým podvodníkom a zároveň si ochrániť svoje osobné údaje.

Počas dňa otvorených dverí sa predstavia i organizácie mesta. "Hater-Handlová odprezentuje svoju činnosť, záhradníci predstavia pár rád na zazimovanie vybraných rastlín. Svoju činnosť priblížia návštevníkom aj Dom kultúry Handlová, mestská polícia, mestská knižnica, centrum voľného času a kontaktné centrum," priblížila Paulínyová.

Tento rok samospráva podľa nej nepripravila stretnutia v sociálnych zariadeniach z dôvodu prevencie pred šírením ochorenia COVID-19.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
28.09.2019
Šiesty ročník Dňa otvorených dverí Trenčianskeho samosprávneho kraja
Šiesty ročník Dňa otvorených dverí Trenčianskeho samosprávneho krajas prívlastkom legendárny, sa uskutoční v utorok 1. októbra 2019, kedy sa už po šiestykrát otvoria brány župného úradu v Trenčíne širokej verejnosti.
viac
17.10.2019
Deň otvorených dverí samosprávy upriami pozornosť na triedenie odpadu
Handlovská samospráva opäť otvorí svoje dvere verejnosti. Na 16. ročníku podujatia dnes (17. 10.) upriami pozornosť na ochranu životného prostredia a zvýšenie podielu triedenia odpadu. Informovala o tom hovorkyňa mesta Jana Paulínyová.
viac
17.08.2021
Ľudia môžu navštíviť útulok v rámci dňa otvorených dverí
Pri príležitosti Medzinárodného dňa zvierat bez domova pripravilo mesto Poprad v mestskom útulku deň otvorených dverí. Uskutoční sa v sobotu (21. 8.) v čase od 13.00 do 17.00 h.
viac
11.07.2023
Prezidentský palác sa v piatok po roku znova otvorí pre verejnosť
V piatok (14. 7.) privíta záujemcov na dni otvorených dverí. Informoval o tom prezidentkin hovorca Martin Strižinec.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.21 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.14 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.64 %