Štvrtok 13.12.2018
Dnes má meniny 
Lucia
-1°C Bratislava
20.10.2017 02:00

Arénu Brezno v novembri obsadia krásavice z Horehronia


Finalistky, ktoré zabojujú o titul Miss Horehronie.


Druhý ročník Miss Horehronie odštartoval svoju púť kastingami už 2. júna v Brezne. Druhý kasting sa uskutočnil 18. júna v Banskej Bystrici. Odborná porota s pomedzi uchádzačiek vybrala 10 krásnych Horehroniek, ktoré zabojujú o titul Miss Horehronie.


Už od začiatku nasadili finalistky a tím Miss Horehronie vysoké tempo a pustili sa do práce. Finálový večer je deň čo deň bližšie a naše krásne finalistky začínajú mať zaplnený kalendár termínmi. Fotografovanie, filmovanie, sústredenie… To všetko sa deje a plánuje. Počas jedného týždňa sa finalistky usmievali pred fotoaparátom aj kamerou hneď dvakrát. Náročné dni však zvládali s úsmevom na tvári, aj keď so značným vyčerpaním. Fotografovanie profilových fotiek, fotiek na bilbord či filmovanie spotov bol len začiatok krásnej a namáhavej cesty.

Keďže sa treba pripraviť na finále na 100 percent, mladé slečny absolvovali aj sústredenie. Počas dvoch dní si nik poriadne nevydýchol. Náročný program sa začínal zavčasu ráno a končil sa vo večerných hodinách - catwalk, kurz líčenia, ale aj rôzne kondičné cvičenia na udržanie dobrej formy, ktorú budú potrebovať.

Projekt Miss Horehronie 2017 však nie je len o kráse a móde. Aj preto sa finalistky zúčastnili aj na charitatívnej prehliadke špeciálnych modelov, ktoré vytvorili deti zo znevýhodneného prostredia. Prehliadka sa konala pri príležitosti otvorenia novej vlakovej a autobusovej stanice v Banskej Bystrici.

O finalistky sa vzorne stará celý tím ľudí ako sú make up artistky z Gosh Copenhagen či kadernícke štúdio Adam Medveď. Ich pohyby sleduje aj Barbora Bakošová, prvá vicemiss Slovensko z roku 2015, ktorá je ambasádorkou tohtoročnej súťaže krásy.

Miss Horehronie 2017 vrcholí galavečerom 3. novembra 2017 v Aréne Brezno. Na finále nielenže spoznáte najkrajšiu slečnu Horehronia, ale uvidíte módnu show rôznych renomovaných dizajnérov a odevných značiek. Vystúpia poprední slovenskí interpreti ako Majk Spirit, Štefan Štec s Ľubicou Čekovskou a Kristína, ktorá sa stala miláčikom Horehronia aj vďaka piesni o našom krásnom kraji. Čaká vás večer plný emócií, ktorým vás svojím neopakovateľným humorom bude sprevádzať Lukáš Latinák. Veríme, že si nenecháte ujsť toto spojenie ženskej krásy, fashion show a skvelých vystúpení.

Obecné noviny č. 39-40/2017

 

Autor: (mh)


komentáre
SHOW ALL
podobné
25.04.2016
Bez vybudovania cestných komunikácií je rozvoj regiónu nemysliteľný
V Michalovej sa 16. marca konal snem Regionálneho združenia miest a obcí Horehronia a Stredného Rudohoria. Na sneme sa zúčastnili primátor mesta Brezno a 24 starostov a starostiek okresu Brezno.
viac
11.05.2016
V Brezne slávnostne otvorili zrekonštruovanú synagógu
Breznianska synagóga, ktorá je jedinou sakrálnou židovskou stavbou na Horehroní, sa po 70 rokoch dočkala rekonštrukcie. Mesto ju obnovilo za pomoci eurofondov.
viac
18.04.2018
V Brezne stavajú športovo-relaxačný komplex pre všetkých
V horehronskej metropole Brezno pribudne športovo-relaxačný komplex s celoročnou prevádzkou pre všetky vekové kategórie. Mestskí poslanci vlani odsúhlasili prenájom pozemkov spoločnosti MOVING COMPANY na 15 rokov a investor začiatkom apríla začal v areáli futbalového štadióna na Ulici Fraňa Kráľa s
viac
06.09.2018
Švábkafest alias oslava zemiakov na liptovský spôsob
Zajtrajší piatok - 7. september - bude na Liptove patriť Švábkafestu. Už štvrtý ročník úspešného festivalu je venovaný zemiakom, ale nielen im. Pripravený je kasting do kuchárskej televíznej šou, veľa zábavy pre všetky vekové kategórie, tvorivé dielne aj miss Švábkafest.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.94 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.27 %