Nedeľa 25.06.2017
Dnes má meniny 
Olívia, Tadeáš
21.7°C Bratislava
26.05.2017 12:17

Challenge day na Vodnom diele Žilina už túto sobotu


Pozvánka.


V sobotu 27. 5. 2017 zaplnia Vodné dielo v Žiline (areál nad Extreme parkom) desiatky športovcov, ktorí sa zapoja do celosvetovej aktivity Challenge Day.


Pre všetkých účastníkov je okrem športovania pripravený bohatý program. Návštevníci sa môžu tešiť na amerických futbalistov a ich cheerleaderky, mládežníckych futbalistov z MŠK Žilina, gymnastky či Cyklo Trial Show. Deti si užijú zábavu v nafukovacom hrade, maľovanie na tvár, zábavné aktivity a starší návštevníci budú môcť vyraziť na skúšobnú jazdu E-bikom.

Podujatie otvorí neopakovateľnú atmosféru na Vodnom diele o 13:20 hod. Účastníci si môžu so sebou priniesť akékoľvek športové pomôcky na spoločné absolvovanie trasy od areálu nad Extreme parkom po pizzeriu v Mojšovej Lúčke (bicykel, korčule, skateboard, kolobežka a iné) – prechod odštartuje po úvodnom programe o 14:40 hod.

 

Autor: (Lenka ZÁTEKOVÁ, hovorkyňa ŽSK)


komentáre
SHOW ALL
podobné
03.05.2017
Štart Župnej dvadsiatky už túto nedeľu
Tento víkend sa bratislavské Tyršovo nábrežie stane opäť centrom zábavy, rôznych podujatí, koncertov, kreatívnych trhov, ale aj cyklistiky a to v rámci tradičného a obľúbeného Bratislavského Majálesu. Jeho tradičnou súčasťou bude aj Župná dvadsiatka.
viac
16.05.2017
XXIII. ročník Staromestských slávností má pripravený pestrý program
Už budúci týždeň sa mesto Žilina a jeho obyvatelia dočkajú XXIII. ročníka Staromestských slávností.
viac
24.05.2017
Prešov sa bude hýbať
Projekt HÝBSA Slovensko sa presúva na východ. V Prešove nás čaká celodenné  športovo-zábavné podujatie pre celú rodinu. Stačí sa zaregistrovať.
viac
08.06.2017
Bytčica žila športom a kultúrou
Uplynulý víkend sa v mestskej časti Bytčica niesol v duchu športu a kultúry. Na futbalovom ihrisku si počas BYTČICKÉHO JUNIÁLESU prišli na svoje deti i dospelí. Poslanci Anton Trnovec a Jozef Juriš zabezpečili v rámci Medzinárodného dňa detí drobné občerstvenie.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
76.57 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.86 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
20.57 %