Štvrtok 22.08.2019
Dnes má meniny 
Tichomír
°C
11.02.2019 09:20

Víkend v znamení vína


Ilustračný výrez plagátu


Vínne pivnice v Pezinku otvoria už tento víkend svoje brány priaznivcom a milovníkom výborného domáceho vína a to počas jedenásteho ročníka podujatia Pezinské vínne pivnice 2019.


V pripravených pivniciach a stanovištiach ponúkne svoje vína na ochutnanie 40 vinárov z Pezinka a blízkeho okolia.

„Aj vďaka takémuto podujatiu môžeme podporiť cestovný ruch. Prilákať tak domácich ako aj zahraničných turistov. Ideálne ak návštevu spoja s prenocovaním a budú tak môcť viac spoznať históriu Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, ako aj bratislavský región a jeho možnosti,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba

Jedenásty ročník podujatia Pezinské vínne pivnice 2019 sa uskutoční v sobotu 16. februára 2019 v čase od 13:00 do 21:00 hodiny. Členovia združenia pezinských vinohradníkov a vinárov ako aj hostia z najbližšieho okolia si pripravili bohatú ponuku, v ktorej ponúknu to najlepšie, čo ukrývajú ich pivnice. Pre návštevníkov sú pripravené aj gurmánske špeciality a farmárske trhy.

Vstupenky si môžete rezervovať prostredníctvom elektronickej rezervácie na adrese: predaj@pvp.sk, resp. cez portál www.wisomm.com

Autor: (ts-bsk)


komentáre
SHOW ALL
podobné
01.03.2018
Behom sa bude oslobodzovať Zvolen po 40. raz
OZ Slovenský šport, Stredná odborná škola drevárska Zvolen, Mesto Zvolen ako aj Zvolenské kultúrne centrum Vás pozývajú v sobotu 10.3.2018 Na XL. ročník bežeckých pretekov – Beh oslobodenia Zvolena.
viac
22.06.2018
Ako sa robí Cesta rozprávkovým lesom sa chodili učiť do Handlovej.
Rodinné podujatie organizujú Handlovčania po štyridsiatykrát a verejne pozývajú tých, ktorí stáli pri jeho zrode.
viac
26.07.2018
Jedenásty ročník Gypsy Festu ponúkne rómsku hudbu, tanec i gastronómiu
Koncerty rómskych spevákov, tanečníkov a divadelníkov aj ochutnávku tradičných rómskych jedál prinesie 11. ročník trojdňového festivalu Gypsy Fest. Odštartuje štvrtkovým otváracím koncertom o 20.00 h na Námestí SNP v Bratislave.
viac
02.09.2018
Pezinský zámok otvorí svoje brány na jar budúceho roka
Už na jar budúceho roka otvorí pre verejnosť brány zrekonštruovaný renesančný zámok v Pezinku. K mladému vinárstvu v zámockých pivniciach tak pribudne hotel s wellnessom, reštaurácia aj Medzinárodná umelecká galéria skla či Múzeum vinohradníctva a vinárstva.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.47 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.80 %