Nedeľa 05.04.2020
Dnes má meniny 
Miroslava
°C
11.12.2018 02:50

Tretie ocenenie pre Košice Región Turizmus v roku 2018


Predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) ocenil za inovatívnu a svedomitú prácu a dosiahnuté výsledky pri rozvoji cestovného ruchu v regióne výkonnú riaditeľku Lenku Vargovú Jurkovú.


Krajská organizácia cestovného ruchu Košice Región Turizmus (KRT) získala tretie ocenenie v tomto roku.


Po uznaní ministra dopravy a nedávnom prvom mieste v Best Brands ocenil predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) za inovatívnu a svedomitú prácu a dosiahnuté výsledky pri rozvoji cestovného ruchu v regióne výkonnú riaditeľku Lenku Vargovú Jurkovú. “To, že naša práca a úsilie boli v tomto roku ocenené už na troch fórach, ma teší a zároveň zaväzuje. Chcem sa na prvom mieste poďakovať mojej rodine, ktorá chápe, že táto práca si vyžaduje množstvo nasadenia a času stráveného mimo domova. Veľká vďaka aj celému tímu spolupracovníkov za všetku kreativitu a snaženie. Za základný pilier úspechu považujeme spoluprácu so všetkými aktívnymi subjektmi i jednotlivcami, ktorým sa tiež chcem touto cestou poďakovať za všetko úsilie. V neposlednom rade ďakujem aj všetkým poslancom i vedeniu KSK za konštruktívnu kooperáciu,” uviedla riaditeľka KRT. Tohtoročný zoznam aktivít organizácie, napriek tomu, že rok je pomaly na konci, stále nie je uzavretý. “Skôr naopak – ešte pred Vianocami nás čaká vyhodnotenie architektonickej súťaže na riešenie promenády na brehu Zemplínskej šíravy a my sme už teraz zvedaví na jednotlivé návrhy. Podarilo sa nám tiež dotiahnuť veľmi zložitý proces smerom k vyhláseniu verejného obstarávania na rekonštrukciu lanovky na Geravy. No a už počas tohto týždňa vyhlásime nové výzvy na rok 2019,” zhrnula čerstvé správy L. Vargová Jurková. Načrtla tiež, že v budúcom roku sa turisti môžu tešiť na nové výletnícke produkty a tiež na mimoriadne turistické vlaky po vzore veľmi úspešného Ľadového expresu, ktoré budú z Košíc premávať do ďalších atraktívnych lokalít v kraji. 

Web <https://kosiceregion.us9.list-manage.com/track/click?u=cd8715fecdcea81fbd6cb3394&id=0ebacbb05e&e=fda972832d>

Autor: (TS-Košice Región Turizmus)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.04.2017
Trenčiansky samosprávny kraj ocení výnimočné osobnosti kraja
Trenčiansky samosprávny kraj vyzýva na zasielane návrhov na ocenenie výnimočných osobností kraja. Vyznamenania predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja a tiež krajského Zastupiteľstva budú tento rok odovzdané prvýkrát v histórii existencie Trenčianskej župy.
viac
18.10.2017
Na Gemeri otvoria nové návštevnícke centrum
Už túto sobotu (21.10. 2017) bude do prevádzky slávnostne uvedené návštevnícke centrum pri jednej z najcennejších architektonických pamiatok na Slovensku.
viac
15.12.2018
Výzvy na rok 2019 sú vyhlásené
V Košickom kraji vyhlásili výzvy na podporu rozvoja turizmu pre rok 2019. Na podporu projektov rozvíjajúcich cestovný ruch v Košickom kraji pôjde v budúcom roku 120-tisíc eur.
viac
28.04.2019
Návštevníci MS v hokeji sa môžu tešiť na unikátne zážitky z Košického kraja
Bohatý program mimo zápasového harmonogramu čaká na návštevníkov MS v hokeji 2019 v Košiciach. Niekoľko zaujímavých aktivít pripravila aj organizácia Košice Región Turizmus, ktorá chce takýmto spôsobom využiť významné podujatie nie len na zviditeľnenie samotného mesta, ale aj celého regiónu.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.99 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.84 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.17 %