Pondelok 02.10.2023
Dnes má meniny 
Levoslav
°C
21.08.2023 12:35

Mesto vydalo dotazník, výsledky využije v strategických dokumentoch


Mestský úrad v Leopoldove.


Mesto Leopoldov pripravilo pre svojich obyvateľov dotazník v rámci prieskumu verejnej mienky. Výsledky budú použité ako jeden z podkladových materiálov pri tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta Leopoldov. Informovalo o tom mesto na webovej stránke.


Ako doplnilo, ide o jeden z najdôležitejších strategických dokumentov mesta na roky 2024 až 2028. "Bude slúžiť ako východisko pri rozhodovaní o tom, kam bude mesto smerovať v najbližších rokoch. Pri jeho vypracúvaní sa chceme predovšetkým oprieť o názory obyvateľov mesta, preto by sme radi oslovili čo najväčšie množstvo ľudí," uviedlo mesto.

Ako dodalo, obyvatelia v ňom môžu navrhnúť témy, ktoré by vedenie mesta a poslanci mestského zastupiteľstva mali riešiť. Dotazník je možné anonymne vyplniť online na adrese www.example.com/Link44. Dotazník je zároveň k dispozícii aj na mestskom úrade a v mestskej knižnici, kde ho môžu prísť obyvatelia vyplniť počas úradných hodín.

"Z dôvodu čo najvyššej objektívnosti tohto dotazníka je dotazník určený iba pre obyvateľov mesta a je potrebné, aby ho každý občan vyplnil len raz," informovalo mesto.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
31.10.2016
Poplatok za rozvoj sa v Žiari nad Hronom platiť nebude
Poplatok za rozvoj, ktorým môžu slovenské mestá a obce od budúceho roka spoplatniť výstavbu na svojom území, mesto Žiar nad Hronom nezavedie. "Žiarski poslanci schválili uznesenie, že sa v meste nebude vyberať poplatok za rozvoj," priblížil vedúci kancelárie primátora Martin Baláž.
viac
09.06.2020
Magistrát opäť chce, aby mu občania vystavili vysvedčenie
Zvolenský magistrát sa opäť po roku pýta prostredníctvom mestských novín na spokojnosť obyvateľov mesta s prácou samosprávy a na kvalitu služieb.
viac
06.11.2021
Mesto Šaľa obnovilo miestny poplatok za rozvoj, znížilo však sadzbu
Mesto Šaľa obnovilo miestny poplatok za rozvoj. Od začiatku budúceho roka zaplatia stavitelia 5 eur za štvorcový meter v prípade fyzických osôb a 10 eur za štvorcový meter v prípade právnických osôb.
viac
18.11.2021
Prešovčania si v dotazníku vybrali svoje priority
Do prieskumu mesta Prešov realizovaného formou verejného dotazníka sa zapojilo viac ako 1600 ľudí. Radnica vďaka tomu môže presnejšie zadefinovať priority rozvoja mesta.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.14 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.93 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.94 %