Piatok 23.10.2020
Dnes má meniny 
Alojzia
°C
07.02.2018 09:30

Záhorská Bystrica hľadá zhotoviteľa nadstavby MŠ


Ilustračná snímka.


V Záhorskej Bystrici hľadajú realizátora nadstavby a ďalšieho rozšírenia kapacít materskej školy (MŠ). Výzvu na predkladanie ponúk zverejnila bratislavská mestská časť v utorok vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).


Odhadovaná cena zákazky je 616.726,30 eura bez DPH. Týka sa nadstavby 2. poschodia existujúcej budovy MŠ a stavebno-technických úprav objektu vrátane novej strechy, rekonštrukcie, zmeny dispozície a adaptácie vnútorných priestorov, zabezpečenia bezbariérovosti, rozšírenia sociálnych a hygienických priestorov, modernizácie elektroinštalácie, zateplenia i prístavby nového priestoru jedálne na prízemí.       

Záujemcovia môžu ponuky predložiť do 5. marca 2018.       

V rozšírených priestoroch by mali vzniknúť dve triedy, kapacita škôlky by mala dovoliť prijať o 40 detí viac. Mestská časť plánuje využiť pri financovaní eurofondy.       

Ide už o druhú etapu rozšírenia kapacít MŠ v Záhorskej Bystrici. Vo februári 2017 otvorili novú triedu, kapacita škôlky sa vtedy zvýšila o 20 miest. Na pokrytie nákladov prvej časti rozšírenia MŠ v celkovej hodnote 199.000 eur využila mestská časť okrem vlastných zdrojov i dotáciu Ministerstva, školstva, vedy, výskumu a športu SR vo výške 60 000 eur.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
13.09.2016
Charitatívnu Rallye Krištáľové krídlo podporí aj zlatý olympionik Matej Tóth
V Záhorskej Bystrici odštartuje v nedeľu 18. septembra charitatívna akcia Rallye Krištáľové krídlo s Matadorom. Účasť potvrdil rekordný počet umelcov, športovcov a ďalších známych ľudí.
viac
14.05.2019
Športová hala v Záhorskej Bystrici je už k dispozícii školákom
Multifunkčnú športovú halu v bratislavskej Záhorskej Bystrici, ktorá vnikla rekonštrukciou pôvodnej telocvične v areáli základnej školy, už môžu využívať školáci v rámci telocviku. Od septembra bude k dispozícii aj pre športové kluby z mestskej časti a širokú verejnosť.
viac
24.01.2020
Zrenovovaná škôlka v Záhorskej Bystrici sa uchádza o Európsku cenu
Zrekonštruovaná a nadstavbou priestorovo rozšírená budova materskej školy v bratislavskej Záhorskej Bystrici sa dostala do finálového výberu kandidátov na Európsku cenu.
viac
12.06.2020
Revitalizáciu športového areálu chcú ukončiť do konca prázdnin
Práce na revitalizácii školského športového areálu v Záhorskej Bystrici by mali termínovo ukončiť tak, aby ho mohli žiaci i verejnosť využívať od začiatku nového školského roka.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.86 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.86 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.27 %