Pondelok 20.05.2024
Dnes má meniny 
Bernard
°C
16.03.2024 07:50

Záverečná konferencia k projektu slovensko-ukrajinskej spolupráci


Pozvánka na konferenciu


V pondelok doobeda 18. marca 2024 v hoteli Tatra v Bratislave sa koná záverečná konferencia k projektu slovensko-ukrajinskej spolupráci „Zdieľaním skúseností a partnerstvami spájame cezhraničné regióny“, na ktorú sú stále voľné kapacity.


Združenie miest a obcí Slovenska opätovne dáva do pozornosti možnosť zúčastniť sa záverečnej konferencii k projektu slovensko-ukrajinskej spolupráci „Zdieľaním skúseností a partnerstvami spájame cezhraničné regióny“, ktorá sa uskutoční budúci pondelok doobeda 18. marca 2024 v hoteli Tatra v Bratislave. Na konferencii privítame hostí z Nórska a Ukrajiny a konferencia bude pre Vás príležitosťou dozved ieť sa o spoločných témach, ktoré sme riešili v rámci slovensko-ukrajinskej spolupráce a ktoré sú prínosom aj pre slovenské samosprávy.

Máme stále voľné kapacity na prezenčnú účasť a budeme radi, ak ich naplníme v spolupráci s Vami. Účasť je otvorené pre zástupcov miest a obcí ako i odborných zamestnancov mestských, obecných a miestnych úradov.

Viac informácií k podujatiu nájdete TU:

Potvrdenie o účasti prosím odošlite prostredníctvom registračného formulára: https://forms.gle/mkPgEBXgre9kT6Rb8.

 

Autor: Zuzana Špačeková, ústredná riaditeľka kancelárie ZMOS


komentáre
SHOW ALL
podobné
06.04.2021
ZMOS podporuje potenciál slovensko-ukrajinského prihraničia
Združenie miest a obcí Slovenska rozbieha projekt cezhraničnej spolupráce medzi samosprávami zo Slovenska a Ukrajiny. Úvodné podujatie sa uskutoční 8. apríla a následne budú realizované mnohé užitočné podujatia.
viac
09.04.2021
ZMOS spustilo projekt podpory potenciálu slovensko-ukrajinského prihraničia
Projekt cezhraničnej spolupráce zameraný aj na dobré spravovanie vecí verejných by mal priniesť zintenzívnenie spoločných aktivít v regiónoch oboch štátov a zároveň poskytnúť možnosť podeliť sa o skúsenosti z decentralizácie, čerpania eurofondov i výkonu samosprávnych kompetencií.
viac
12.04.2021
Ukrajinské mesto Ivano-Frankivsk hľadá partnera
Ukrajinské mesto Ivano-Frankivsk hľadá partnera na Slovensku pre spoluprácu v rôznych oblastiach výkonu kompetencií a aktivít miestnych územných samospráv.
viac
07.06.2021
Na slovensko-ukrajinskom pohraničí sa doplnia prvky cykloinfraštruktúry
V Poloninách pribudnú inteligentné cykloprístrešky, oddychové zóny či cyklotrasy. V rámci projektu s Ukrajinou sa preinvestuje viac ako jeden milión eur. A to s cieľom podporiť cezhraničnú spoluprácu pri budovaní dvoch cyklookruhov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.13 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.71 %