Sobota 25.05.2024
Dnes má meniny 
Urban
°C
04.12.2016 07:50

Trnavohorský obecný web je opäť „zlatý“


Snímka: (ums)


„Áno, je to tak, naša obec v súťaži o najlepší web na Slovensku získala aj v roku 2016 znovu ocenenie ZlatyErb.sk v kategórií obcí,“ uvádza na webovej stránke starosta Trnavej Hory Pavel Kravec Obecná webová stránka získala 1. miesto už štyrikrát, a to v rokoch 2011, 2013, 2015 a 2016.


Na 2. mieste sa umiestnila v roku 2012 a 4. miesto získala v 2010. Do súťaže sa zapojili po prvýkrát v v roku 2008, keď webová stránka obce skončila na 8. mieste, v roku 2014 jej porota udelila 5. miesto.

Súčasne starosta ďakuje Mirkovi Bahledovi, správcovi a administrátorovi obecného webu za trvalý, zodpovedný a kreatívny prístup k správe webu. „Vďaka nemu sa web rozvíja, veď takmer ako prvý na Slovensku máme responzívny dizajn (pohodlné prehliadanie stránky cez mobil) a upozorňovanie na nové príspevky cez RSS, alebo aj prostredníctvom Email kanála. Starosta tiež ďakuje zamestnancom OcÚ za včasné zverejňovanie všetkých dokumentov ako aj dobrovoľným prispievateľom reportáží z akcií, ktoré prebiehajú v obci. „Verím, že obecný ‚zlatý’ web dobre slúži občanom pre informovanie o živote obce,“ uviedol starosta Pavel Kravec.

Autor: (r)


komentáre
SHOW ALL
podobné
20.12.2016
Dva nové portály radnice sú vianočným darčekom pre občanov
Dva nové špecializované portály, ktorých cieľom je zvýšiť transparentnosť a otvorenosť samosprávy, zavádza mesto Trnava ako vianočný darček pre svojich obyvateľov.
viac
14.11.2018
Celkové víťazstvo v súťaži ZlatyErb.sk patrí webom dvoch samosprávnych krajov
Celkové víťazstvo a hlavná cena Grand Prix eSlovensko v súťaži ZlatyErb.sk o najlepšiu internetovú stránku samospráv za rok 2018 patrí internetovým webom Prešovského samosprávneho kraja a Trenčianskeho samosprávneho kraja.
viac
26.11.2019
Obec za svoje odpadové hospodárstvo získala obec ocenenie
Obec Trnavá Hora v okrese Žiar nad Hronom získala v uplynulých dňoch za svoje odpadové hospodárstvo ocenenie Zlatý mravec 2019. Cenu, ktorá sa udeľuje v rámci medzinárodného kongresu DOH – deň odpadového hospodárstva, prevzal starosta Pavel Kravec.
viac
15.02.2024
Webové stránky TSK, Trenčína a Starej Turej bodovali v súťaži Zlatý Erb 2023
Webové stránky miest Trenčín a Stará Turá sa umiestnili v elitnej trojici najlepších internetových stránok miest a mestských častí za rok 2023 v jubilejnom 20. ročníku prestížnej súťaže Zlatý erb. V kategórii samosprávnych krajov obhájil Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) umiestnenie za rok 2022.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.13 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.71 %