Streda 24.07.2024
Dnes má meniny 
Vladimír
°C
09.12.2020 08:20

B. Tréger: Účinná prevencia je najlepší spôsob predchádzania problémom


Snímka zo stretnutia.


Predseda Združenia miest a obcí Slovenska Branislav Tréger sa v utorok (8.12.) zúčastnil rokovania s prezidentom Dobrovoľnej požiarnej ochrany Slovenskej republiky Pavlom Ceľuchom a tiež so zástupcami Prezídia Hasičského a záchranného zboru.


Cieľom spoločného stretnutia boli témy aktívnej spolupráce v oblasti rozvoja zručností, vedomosti a systematickej práce v oblasti podpory dobrovoľných hasičov. „Ukazuje sa, že s profesionálnymi hasičmi a dobrovoľnou požiarnou ochranou sme na jednej lodi. Práve úzka spolupráca dokáže znásobiť profesionalitu a systematickú prácu, výsledkom ktorej bude kvalitná operatívnosť zásahov a podpora kvalitného zázemia,“ uviedol po rokovaní predseda ZMOS, ktorý ďalej konštatoval: „Účinná prevencia je najlepší spôsob predchádzania problémom a vďaka možnostiam úzkej spolupráce prinesieme do našich miest a obcí cielenú a jasnú podporu.“

Združenie miest a obcí Slovenska bude pokračovať v rokovaniach s oboma partnermi s tým, že konkrétna spolupráca bude prezentovaná už v najbližšom období.

Autor: (ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
26.08.2020
Predseda ZMOS sa v Šahách stretol so starostami
Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Branislav Tréger sa v utorok 25. augusta 2020 zúčastnil na zasadnutí Združenia obcí a miest Hontiansko Poipeľského regiónu, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch Mestského úradu v Šahách.
viac
26.11.2020
Ministerstvo bude spolupracovať so samosprávami na pláne obnovy
Ministerstvo financií (MF) SR bude veľmi intenzívne spolupracovať so samosprávami na pláne obnovy.
viac
03.12.2020
Predseda ZMOS v Kontaktoch SRo o eurofondoch
Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) a primátor Liptovského Hrádku Branislav Tréger bol v utorok 1. decembra 2020 hosťom živého vysielania relácie Kontakty, ktorú Slovenský rozhlas vysiela na svojom prvom okruhu. Témou relácie bola problematika eurofondov.
viac
07.06.2021
Predseda ZMOS navštívil zástupcov kysuckých samospráv
Spoločné rokovanie Združenia miest a obcí Kysúc (ZMOK) sa v piatok 4. júna 2021 uskutočnilo v obci Zákopčie (okres Čadca). Zástupcovia samosprávy z Kysúc hovorili o viacerých aktuálnych témach.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %