Sobota 27.11.2021
Dnes má meniny 
Milan
°C
25.11.2021 12:25

Ľudia môžu hlasovať o najlepších športovcov B. Bystrice


Ilustračná snímka: (tasr).


Banskobystričania môžu do 17. februára budúceho roka nominovať favoritov na ocenenie Najlepší športovci mesta Banská Bystrica za rok 2021. Aj napriek pretrvávajúcej pandémii mesto nevynechalo ani jeden ročník ankety či slávnostné odovzdanie cien športovcom.


Posledné dva ročníky sa uskutočnili v komornej atmosfére v priestoroch historickej radnice. Informovala o tom hovorkyňa banskobystrického primátora Dominika Adamovičová.

„Športový život sa po vynútenej a nedobrovoľnej prestávke pomaly vracia do starých koľají a mesto pokračuje v tradícii oceňovania svojich najúspešnejších športovcov, ktorí reprezentujú mesto na domácej i medzinárodnej športovej scéne. Mnohí Banskobystričania a členovia športových klubov pôsobiaci v našom meste, zaznamenali v tomto roku významné úspechy, ktoré opäť výrazne zviditeľnili Banskú Bystricu vo svete športu,“ priblížila Adamovičová.

Na tradičné športové ocenenie Najlepší športovci mesta Banská Bystrica za rok 2021 môžu svojich favoritov nominovať tréneri, funkcionári, inštitúcie a obyvatelia Banskej Bystrice. Navrhnutí môžu byť jednotlivci, kolektívy, funkcionári, tréneri či pracovníci v športe, ktorí svoj život zasvätili športu, výchove talentov a robili dobré meno mestu.

Návrhy možno posielať do 17. januára 2022 prostredníctvom formulára na adresu magistrátu alebo elektronicky na mail: filip.tomasovic@banskabystrica.sk. Formulár je na www.banskabystrica.sk. Možno sa zapojiť i vyplnením elektronického formulára na odkaze: https://forms.gle/QiYNFwFWPE72eCP46.

Súčasťou ankety bude internetové hlasovanie, ktoré sa uskutoční na základe doručených návrhov od 1. do 10. februára 2022. Hlasovanie je rozdelené do kategórií jednotlivci a kolektív.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
30.11.2020
Anketu Najlepší v cestovnom ruchu PSK prispôsobili koronakríze
Siedmy ročník ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2020 vyhlásila Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska. Tradičné kategórie tento rok nahradia len dve, reagujú tak na situáciu okolo nového koronavírusu.
viac
16.04.2021
Prihláste svoj strom do ankety Strom roka 2021
Anketa Strom roka už 19 rokov hľadá po celom Slovensku stromy s pozoruhodnými príbehmi, ktoré vyzdvihujú význam starých, vzácnych či ohrozených stromov a vzbudzujú záujem ľudí o životné prostredie. Tento rok môžete svojho obľúbenca do súťaže nominovať od 1. apríla.
viac
10.05.2021
ZMOS dáva do pozornosti diskusiu o reforme stavebného práva
Združenie miest a obcí Slovenska dáva do pozornosti verejnú odbornú diskusiu s názvom: Reforma stavebného práva, koniec alebo začiatok krízy?
viac
08.07.2021
Výstavba protipovodňových opatrení uzavrie most na Golianovej ulici
V súvislosti s výstavbou protipovodňových opatrení v Banskej Bystrici bude od 12. júla predbežne do 18. júla na Golianovej ulici uzavretý most ponad rieku Hron.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.66 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.60 %